Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 4.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 1.0
The Last Letter from Your LoverRated ★ 3.0
Rules Don't ApplyRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The ApprenticeRated ★ 3.5
FocusRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 1.0
JokerRated ★ 4.0
It Ends with UsRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Family SwitchRated ★ 1.5
The Noel DiaryRated ★ 1.0
Carry OnRated ★ 1.5