Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 2.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0