Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0