Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0- The Final SemesterRated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
Sasquatch SunsetRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
AuditionRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 0.5
LobbyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.0