Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 1.5- JeongnyeonRated ★ 1.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0- O′PENing(오프닝) 2024 - 아들이 죽었다Rated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Eden of the EastRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0