Titles you rated
The Life AheadRated ★ 3.5
RRRRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 2.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.0
Turning RedRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 4.5
LucaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
OnwardRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
LeoRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0