Titles you rated
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- One Battle After AnotherRated ★ 4.5
- The Age of AdalineRated ★ 3.5
- Revolutionary RoadRated ★ 4.0
- WonderlandRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- 6/45Rated ★ 3.0
- F1: The MovieRated ★ 4.0
- Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
- The MatchRated ★ 3.5
- The SubstanceRated ★ 4.0
- Mickey 17Rated ★ 4.5
- Django UnchainedRated ★ 5.0
- Wolf Creek 2Rated ★ 3.0
- That Summer′s LieRated ★ 2.0
- Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
- All Is LostRated ★ 4.0
- The Deep End of the OceanRated ★ 4.0
- HarbinRated ★ 3.5
- Instant FamilyRated ★ 4.0