Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Kakegurui TwinRated ★ 3.0- Kakegurui ××Rated ★ 2.0
- KakeguruiRated ★ 3.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.0
Haunted PalaceRated ★ 2.0