Titles you rated
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 0.5
UpRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5