Movies
Ratings
88
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
ColorfulRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0