Series
Ratings
45
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0