Titles you rated
You're My PetRated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
One PieceRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0