Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5