Movies
Ratings
297
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.0
HeroRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 2.0
The KingRated ★ 1.5
Notting HillRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.0