Movies
Ratings
38
GravityRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0