Titles you rated
The Legendary LighterRated ★ 4.0
Shot CallerRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 5.0
Acts of ViolenceRated ★ 3.5
You're NextRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.5
Happy HourRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.5
Yakuza Wives 8: Blood TiesRated ★ 3.5- Madame HollywoodRated ★ 1.0
Assassination NationRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 4.0