Titles you rated
Coyote UglyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5