Movies
Ratings
110
AladdinRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0