Movies
Ratings
121
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
A DayRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 3.0
The MimicRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0