Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 1.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0- Doong jiRated ★ 3.0
- Special LiluRated ★ 2.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
HEART ATTACKRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0