Titles you rated
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0- Summer DreamRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
LIFERated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- トリハダRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0