Movies
Ratings
630
Ex MachinaRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
BeastlyRated ★ 1.5
HugoRated ★ 3.5
Red Riding HoodRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.0
Deliver Us from EvilRated ★ 2.5
Alpha DogRated ★ 3.5
ElektraRated ★ 1.5
ConfessionRated ★ 1.5
The TownRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5- SpliceRated ★ 1.0