Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 0.5
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 1.0
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5- TarotRated ★ 0.5
MantisRated ★ 0.5
Love UntangledRated ★ 2.0
Kraven the HunterRated ★ 2.0
HavocRated ★ 1.5
The Old Guard 2Rated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 0.5
Hitman 2Rated ★ 1.5
Thunderstruck CopRated ★ 1.0
Devils StayRated ★ 1.5