Series
Ratings
497
The Confidence Man KRRated ★ 2.5
Eun-soo's Good DayRated ★ 1.5
The Sand FlowerRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
The BequeathedRated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
TempestRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 1.0
PlayerRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 1.0- The First Night With the DukeRated ★ 1.5
For Eagle BrothersRated ★ 1.0
Tastefully YoursRated ★ 0.5