Titles you rated
ElioRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 5.0
Seven PoundsRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 2.5
LifeRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5