Movies
Ratings
265
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 0.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 2.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 5.0
It Chapter TwoRated ★ 0.5
1917Rated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0