Titles you rated
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0