Movies
Ratings
436
The MartianRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
American UltraRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 1.5
AnnabelleRated ★ 1.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
FuryRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 1.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
South BoundRated ★ 1.5