Titles you rated
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 5.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5