Titles you rated
OnceRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5