Movies
Ratings
85
WonderRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
The PianoRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The Young VictoriaRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.5