Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 1.5
A Man Called OveRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.0
StokerRated ★ 2.0
Match PointRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 1.5
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 1.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 0.5