Movies
Ratings
239
Ice AgeRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 1.5
Parallel LifeRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 1.5
Officer of the YearRated ★ 3.0