Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.0
MistyRated ★ 3.5
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Your SongRated ★ 4.5
At EighteenRated ★ 4.5- SomedayRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
The OARated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 수학의 위대한 여정Rated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.5
Patrick MelroseRated ★ 4.5
Top of the LakeRated ★ 4.0