Series
Ratings
159
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Salt, Fat, Acid, HeatRated ★ 4.0
ValeriaRated ★ 3.0
ValeriaRated ★ 2.5
You Me HerRated ★ 3.0
You Me HerRated ★ 3.0
You Me HerRated ★ 3.0
You Me HerRated ★ 3.0
You Me HerRated ★ 3.0
My Brilliant FriendRated ★ 3.5
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Dead to Me Season 3Rated ★ 3.5