Titles you rated
School 2013Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
The MusicalRated ★ 4.0- Swine EscapeRated ★ 5.0
Gokusen Special 3Rated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
Save the FamilyRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.0