Titles you rated
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 1.5
Full HouseRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.5
The Bride of HabaekRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0