Movies
Ratings
16
Love ActuallyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0