Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
WishRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
NopeRated ★ 2.5- Someday or One DayRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.5