Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
pace makerRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0