Movies
Ratings
151
BeatRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.5
The Wizard of OzRated ★ 4.5
Once a ThiefRated ★ 5.0
Shanghai GrandRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.0
Talk to HerRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
1 Litre of TearsRated ★ 4.5
Tears for YouRated ★ 4.5
Love Me If You DareRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 2.0
DittoRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 4.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.5