Movies
Ratings
214
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 4.0