Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5