Titles you rated
Ghost HouseRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 1.5