Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.5