Titles you rated
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 0.5
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 2.0
High SocietyRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
Dear HeavenRated ★ 2.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 0.5
Let's EatRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 2.0
NonstopRated ★ 3.0