Series
Ratings
126
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
- Wonderful LifeRated ★ 4.5
- The NextRated ★ 4.0
- Love Me When You CanRated ★ 4.0
Rosy LoversRated ★ 3.5
Again, My LoveRated ★ 2.0
Mr. GoodbyeRated ★ 3.5- Han River BalladRated ★ 3.0
Powerful OpponentsRated ★ 4.0
Heaven & EarthRated ★ 3.0
Definitely NeighborsRated ★ 4.0- Little WomenRated ★ 3.0
Give Me FoodRated ★ 3.5
Golden RainbowRated ★ 2.0- Unstoppable MarriageRated ★ 3.0
LobbyistRated ★ 3.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 4.5
Merry Go RoundRated ★ 4.0
Endless LoveRated ★ 2.0