Series
Ratings
12
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.5
Japan Sinks 2020Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0