Titles you rated
Dark PhoenixRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 3.5