Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 3.5
A Man on the InsideRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0